Neden Üye Olmalısın?

Neden Türkiye ‘nin ilk Blogger Kulubüne Üye Olmalısınız ?

Dünyadaki Blog sayısı ; 152M , bunların günlük görüntüleme sayısı 25M , %434 Daha Fazla Indexleme mevcut. Fortuna 500 yer almış 329 tane Blog mevcut. Bu istatistikler gün geçtikçe değişiyor. Google veya bir başka arama motorundan blog -nuza ne zaman ulaşabilirler ? Yada o kadar blog arasında blogunuz fark ediliyor mu ?
İnternet, uzay boşluğu kadar uçsuz bucaksızdır. Türkiye’nin ilk Blogger Kulubünün amacı da bu boşlukta tüm Türk Blogger -ları bir adreste konularına,uzmanlıklarına göre ayırt edilmiş halde erişim sağlamayı hedeflemektedir.
Yeni başlayanlar, Uzman Blogger-lar ve Teknik Uzmanlarla tanışıp kendi gelişiminize katkı sağlamak da temel amaçtır. Herkes spor yapar ancak herkes hedeflediği görünüme kavuşamaz. Hedeflerinize ulaşmak için uzmanlardan destek almanız şarttır. Hem vakit kazandırır hem de farklı bakış açıları kazanmanızı sağlar. Emin olun, uzmanların da yeni başlayanların fikirlerine ve bakış açısına ihtiyacı vardır.

Üye Olun !

 
Blogger Kulube üye olarak hem kendi blog -nuzu ilgili kategoride listelenmesini sağlayarak okuyucuların ilgi alanlarına göre ulaşmalarına imkan sağlarsınız hem de aynı şehirde olan Blogger -lar ile tanışıp paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
Blogger Kulup Etkinliklerimiz çeşitli illerdeki üyelerimiz aracılığıyla ve öncülüğünde de gerçekleşecektir.

Sizi Aramızda Görmek Bizi Mutlu Eder ! 

Takipçiniz Bol Olsun ! 

Kurucu Üye ; Tayfun KINACI

[avatar user=”Founder” size=”thumbnail” align=”left” link=”https://www.bloggerclubturkey.com/user/founder/” target=”_blank” /]

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: