Mintirikk Ayaz Sakar instagram minik fenomen adayı 5/5 (8)

Bu yazı şimdiye kadar59475kez okundu!

Mintirikk Ayaz Sakar instagram minik fenomen adayı

Mintirikk Ayaz Sakar instagram minik fenomen adayı, son derece sevimli miniğimizi görür görmez “Maşallah” demeden geçemezsiniz. Maviş gözleri ve minik sevimli jest ve mimikleri ile @mintirikk adını fazlasıyla hak ediyor. Bu arada mintirik ne demek ?

Mintirikk Ayaz Sakar

Mintirik TDK ‘nın tanımı ; Çok küçük , mini ,mini anlamına gelmektedir.

Ayaz Saka diğer adıyla Mintirikk hızla artan takipçileri ve hayranları ile bebek fenomen arasında yerini almaya başlıyor.

Potansiyelin farkında olan Layla sirin ajansı ile de anlaşma yapılmış ve böylece profesyonel bir sürece de adım atılmış.

Mintirikk Ayaz Sakar ‘ın instagram hesabında birbirinden sevimli şirin video ve fotoğraflarla beraber Anneler ve Anne adayları için de faydalı bilgiler ve tavsiyeler de paylaşılmaktadır.

Ayrıca çekiliş ile hediyeler de dağıtılmaktadır. Takip edip faydalanmanızı tavsiye ederiz.

https://www.instagram.com/mintirikk/

Follow – Takip etmek için tıklayın/dokunun.

 

View this post on Instagram

Harika bi öneriyle geldim toplanın arkadaşlar😍 @algoyuncak cok güzel bi hediye gönderdi Ayaz’a, blw dönemine geçiş yapmak için sabırsızlanıyorken sayelerinde tatlı bi başlangıç yaptık. @ezpzturkiye ‘nin %100 silikon matından biraz bahsedicem. Mat masaya vakumlu olması özelliği kaynaklı sabitleniyor ve böylelikle olası tabağı yere fırlatma ya da devirme gibi sorunları tamamen ortadan kaldırıyor🤩 Aşınmaz bi yapıya sahip, bulaşık makinasında ve mikrodalga fırında rahatlıkla kullanılabiliyor👏🏻 Kendi kendime yemek yemeğe teşvik edici cok tatlı bi görünümü var 😍 Kendi kendine yemesi ince motor becerilerini geliştirmesi için çok önemli. Taşınabilirliği de benim için cok önemli bi konu Ezpz cok kolay cantaya giriyor ve seyahatlar için cok ideal. En önemlisi ise BPA,BPS,PVC ve Fitalat içermiyor👍🏻 biz blw dönemine cok tatlı bi giriş yaptık, ek gıda sürecinde blw denemek isteyen anneler listeye Ezpz vakumlu matları eklemeyi unutmayın ❤️ @algoyuncak sayfasından sipariş verebilirsiniz. 👉🏻 kaydırmalı post, detaylı görüntü için lütfen kaydırın😇 @algoyuncak @algoyuncak @algoyuncak @algoyuncak #ezpz #ezpzfun

A post shared by Ayaz Sakar🐣 (@mintirikk) on

 

 

Blogger Hakkında
Tayfun KINACI
Tayfun KINACI Teknolojiye gönülden bağlı alaylı teknoloji adamıdır. Teknoloji Blogger - www.tayfuncatechnology.com ,www.sanaldunyali.com, www.bloggerclubturkey.com kurucusudur.

Lütfen Değerlendirin

1 2 3 4 5