BİR YALNIZLIK FISILTISI – Gözde Kurtcuoglu Henüz değerlendirme yapılmamış.

Bu yazı şimdiye kadar2318kez okundu!

Yeni üyemiz Blogger Gözde Kurtcuoğlu ‘a ait blog yazısının bir kısmıdır. Devamını verilen linkten okuyabilirsiniz.

BİR YALNIZLIK FISILTISI

Şu içinde bulunduğumuz hayat o kadar kısa ki, inanın bana üzülmeye hiç değmiyor.
Üzülünce noluyo abi, kendini yıpratmaktan başka bir şey yapıyor musun? Hayır. Yaşamanın tadını çıkarın biraz ya. Ne bileyim mesela gidin çocuklar gibi atlı karıncaya binin veya parklarda oynayın. Kim size ne diyebilecek ki? Dese bile siz öyle güzel eğleniyorken ne kadar umrunuzda olacak? Çocuklaşın mesela biraz. Çocuklaşmaktan kime ne zarar gelebilir? Eskiden 25 kuruşa aldığımız dondurmalarla bile dünyanın en mutlusu olmuyor muyduk? Şimdi ne değişti? Neden canımızı sıkan en küçük bir olayda dünyanın sonu gibi davranıyoruz ki? Umursamayın abi, umursamayın. Gelen gelsin, giden gitsin. Siz, kendinizle ilgilenin. Kendiniz için bir şeyler yapın biraz da ya. Bırakın başkaları için yaşamayı. Onlar sizi, sizin onları düşündüğünüz kadar düşünmüyorlar nasılsa. Mesela gülümseyin şimdi hiç bir neden yokken. Çevrenizdekiler merak etsinler. Bu kız/erkek deli mi desinler. Bir kereliğine onların gözünde deli olun ama siz mutlu olun. Hayatın koşuşturmacası içinde bir çoğumuz kim olduğumuzu unutuyoruz. 

Devamı

yalnizlik-omru-kisaltiyor

[avatar user=”GozdeKurtcuoglu” size=”original” align=”left” link=”http://gozdekurtcuoglu.blogspot.tr/” target=”_blank” /]

Blogger Hakkında
Tayfun KINACI
Tayfun KINACI Teknolojiye gönülden bağlı alaylı teknoloji adamıdır. Teknoloji Blogger - www.tayfuncatechnology.com ,www.sanaldunyali.com, www.bloggerclubturkey.com kurucusudur.

Lütfen Değerlendirin

1 2 3 4 5