Kişisel Blog 

Dön Dön Dolaştık Yine.. Henüz değerlendirme yapılmamış.

Bu yazı şimdiye kadar20198kez okundu!

kediler-ve-ask-birbirlerine-sarilan-kediler-1642-I2 Fotoğraftaki kediler birbirlerinin omzuna kollarını dolamış gibi kuyruklarını şefkatle sararak birbirlerine dayanarak bir yola çıkmışlar….

 
     Yorgun bir günün sonunda evlerine dönüyorlarmış gibi…eminim, mırıl mırıl konuşuyorlardır…Belli, sınanmış, denenmiş bir dostluk bu…….uzun yolları da göze alabilen bir dostluk….


      Kedi gibi hareketli, değişken bir hayvanın özel bir anını yakalamak, hele hele fotoğrafını çekmek kolay iş değildir. bu fotoğrafı çeken her kimse bu
 anın fotoğrafını çekme fırsatını kendisine sunan “Rastlantı Tanrısı”na dua etmiş olmalı….      Ya biz….binde bir karşımıza çıkan dostluk, arkadaşlık, sevgililik fırsatlarını ne yapıyoruz…?                                                                       (devamı)….http://aysenurozaydin.blogspot.com.tr/2015/06/yollar.html

Blogger Hakkında
Ayşenur Özaydın
Ayşenur Özaydın Derin yaraların deli sahibi Az kimsesiz çok sessiz.... Herşeyini içine atıp denize kuşlara adıyan gezgin yeryüzünde bir yolcuyum Ya sizler daha önemli şeylerle mi meşgulsünüz...?
Facebook Yorumları

Lütfen Değerlendirin

1 2 3 4 5

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.